loader image

Hakkımızda


MY MEDİA

1990'dan beri

creative
YENİLİKÇİ
BAŞARILI

 

Misyonumuz

MY media ekibi olarak, dijital dünyada ihtiyacınız olan her konuda en yaratıcı çözümlerimizle markanıza değer katmak için çalışıyoruz. Ekip olarak araştırmaktan, öğrenmekten ve yeteneklerimizi sergilemekten vazgeçmiyor, en iyisini yapana kadar pes etmiyoruz! Klişelerin dışına çıkmayı, fark yaratmayı ve çalıştığımız markaları değerinde sergilemeyi prensip edinmiş bir ekibiz. Fikir ve çözümlerimizin asla sınırı olmayacağını her koşulda dile getirdiğimiz, farklı fikir ve görüşlere açık olduğumuz için kaliteli projelere imza atıyoruz.Hedeflerinizi paylaştığınız insanlar, hedeflerinize ulaşmanız konusunda çok önemli rol oynarlar. Şirketinizin geleceği hakkındaki hedeflerinizi uzman danışmanlarımız ile paylaşın, birlikte başaralım, çünkü bizim için; bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durabilmek ilerlemedir, birlikte çalışmak başarıdır!

Önceliğimiz

 

Ekip uyumu

Çalışma arkadaşlarımızı seçerken; mesleki yetkinliklerine, tecrübelerine ve işlerine olan saygılarına bakıyoruz. Uyumlu ekip arkadaşlarımızla her gün yeni başarılara adım atmanın gururunu yaşıyoruz.


Müşteri Memnuniyeti

MY MEDİA olarak en değer verdiğimiz şeylerden biri çözüm odaklılığımızdır. Müşterimize sunduğumuz çıktıların kalitesi ve uygulanabilirliği, uygulandıktan sonra sürdürülebilirliği bizim için ayna görevi görmektedir. “Biz MY MEDİA'yız!”
Alanında uzman birçok danışmanımız ile beraber birçok sektöre hizmet veriyoruz.


Yaratıcı Düşünce

Hedeflerinizi paylaştığınız insanlar, hedeflerinize ulaşmanız konusunda çok önemli rol oynarlar. Şirketinizin geleceği hakkındaki hedeflerinizi uzman danışmanlarımız ile paylaşın, birlikte başaralım, çünkü bizim için; bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durabilmek ilerlemedir, birlikte çalışmak başarıdır!

EKİBİMİZ

2

Executive

8

Web Master

7

Social media expert

9

Graphic artist

3

Business planner

 
Whatsapp'a ilerle
Whatsapp
Merhaba Ben Müşteri Temsilcisi.
Size nasıl yardımcı olabilirim ?